Archív aktualit

Na této stránce najdete přehledně seřazeny všechny aktuality, které byly na našich stránkách vydány.

31.ledna.2022
Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna.2017
Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

12.ledna.2017
TSP nanečisto proběhne týden před přijímačkami v neděli 30. dubna 2017 v Brně.

Podrobné informace a možnost přihlášení je ZDE.

1.července.2016
Aktualizované internetové kurzy TSP MU k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu se připravují. Pokud si naše kurzy objednáte nyní, dostanete aktualizovanou verzi ZDARMA. Za jednu cenu tak získáte dvojí internetové kurzy.

Všechny internetové kurzy Aleph.cz, které si nyní objednáte, budete mít neomezeně přístupné do konce příštího školního roku 2016/17.

3.září.2015
Vypsali jsme termíny prezenčních kurzů TSP, stejně jako loni ke každému prezenčnímu kurzu získáte internetový kurz ZDARMA. První kurzy začínají už v listopadu, další termíny pak během zimy a začátku jara tak, abyste se do přijímaček stihli dobře připravit. Letošní TSP by měly být v termínu 30.4. a 1.5. 2016. Seznam všech termínů a přihlášky naleznete zde.

Náš TIP: Vyberte si některý z podzimních termínů, bývají méně obsazeny než termíny jarní a lektor má více času pro opravdu individuální přístup.

1.července.2015
Zahájili jsme přípravu aktualizovaných internetových kurzů TSP MU k přijímačkám na Masarykovu univerzitu. Pokud si naše kurzy objednáte nyní, získáte aktualizovanou verzi ZDARMA. Za jednu cenu tak získáte dvojí internetové kurzy.

Všechny internetové kurzy Aleph.cz, které si nyní objednáte, budete mít neomezeně přístupné do konce příštího školního roku 2015/16.

1.dubna.2015
Podívejte se na podrobný přehled percentilů, který byl v posledních letech potřeba k přijetí na jednotlivé obory na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. V článku najdete i statistické údaje týkající se počtu přihlášek a počtu přijatých na tuto fakultu.

18.ledna.2015
Internetový přípravný kurz Kritické myšlení byl rozšířen o dvě kapitoly úloh v angličtině podle letošních požadavků Masarykovy univerzity.

Zaregistrujte se nebo přihlaste a můžete si ho prohlédnout. Nezapomeňte, že při registraci získáte na vyzkoušení jeden z našich kurzů ZDARMA.

2.ledna.2015
Přečtěte si druhý díl článku Vybíráme prezenční přípravný kurz na TSP.

V druhé části se dozvíte, jaké jsou výhody a nevýhody přípravných kurzů na fakultách a kurzů u soukromých agentur a na co se při výběru agentury zaměřit.

30.prosince.2014
Internetové kurzy TSP mají novou grafiku a nové funkce. Největší změnou pro studenty je automatické ukládání stavu, takže můžete vždy pokračovat přesně na místě, kde jste skončili a není nutné dokončit celou kapitolu.

Chcete-li novou grafiku vyzkoušet, přihlaste se zde nebo se zaregistrujte. Nezapomeňte, že při registraci dostanete na vyzkoušení jeden kurz ZDARMA.

13.prosince.2014
Dny otevřených dveří na fakultách Masarykovy univerzity začínají po vánocích v lednu. Nezapomeňte a včas si naplánujte návštěvu fakulty, na které byste rádi studovali.
Přehled dnů otevřených dveří na fakultách s TSP najdete na této stránce.

7.prosince.2014
TSP MU se po sedmi letech mění a v tomto školním roce ho čeká několik novinek.

V novém článku jsme pro vás všechny změny přehledně shrnuli a hlavně se zamysleli nad tím, co nová podoba testu znamená pro letošní uchazeče o studium, které nová podoba testu studijních předpokladů čeká. Přečtěte si ho!

9.listopadu.2014
Kritické myšlení v cizím jazyce bude součástí aktualizovaných internetových i prezenčních kurzů pro TSP podle nejnovějších požadavků Masarykovy univerzity.

Aktualizace našich internetových kurzů v současné době připravujeme a jako každým rokem je všichni naši studenti dostanou zdarma. Do doby než budou aktualizace připraveny využijte naše stávající kurzy. Změny nebudou nijak zvlášť převratné a drtivou většinu požadavků k TSP obsahuje i verze, která je dostupná nyní. Stávající kurzy budete mít k dispozici i po aktualizacei, takže za jednu cenu získáte dvojí internetové kurzy.

30.října.2014
Do přijímaček na Masarykovu univerzitu zbývá ještě půl roku, přesto už se můžete hlásit na náš tradiční seminář TSP nanečisto.

Připravujeme ho pro vás už osmým rokem a jako vždy si na něm nanečisto vyzkoušíte přijímačkovou atmosféru a originální cvičný test studijních předpokladů.

Podrobné informace a možnost přihlášení najdete zde.

1.července.2014
Součástí letošních prezenčních kurzů TSP MU je internetový kurz ZDARMA, který dostanete ihned po přihlášení do kurzu. Podrobné informace a přihlášky na prezenční kurzy v Brně najdete zde.

Náš TIP: Pokud preferujete menší počet účastníků kurzu a opravdu velmi individuální přístup lektora, vyberte si některý z podzimních termínů. Bývají obsazeny méně než termíny jarní.

3.června.2014
Zahájili jsme přípravu aktualizovaných internetových kurzů TSP MU k přijímačkám na Masarykovu univerzitu. Pokud si naše kurzy objednáte nyní, dostanete aktualizovanou verzi ZDARMA. Za jednu cenu tak získáte dvojí internetové kurzy.

Všechny internetové kurzy Aleph.cz, které si nyní objednáte, budete mít neoezeně přístupné do konce příštího školního roku 2014/15.

16.března.2014
Přijímačky na Masarykovu univerzitu se blíží a v plném proudu je i přihlašování k TSP nanečisto.

Na jednodenní seminář, na němž si předem vyzkoušíte atmosféru přijímaček, napíšete originální test a dozvíte se svůj percentil, se můžete přihlásit zde.

28.února.2014
Podívejte se na podrobný přehled percentilů, který byl v posledních letech potřeba k přijetí na jednotlivé obory na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

30.prosince.2013
Letošní testy OSP 2014 jsou jiné než byly ty loňské a proto se změnily také internetové kurzy. Aktualizovali jsme proto článek, v němž najdete podrobné srovnání internetových kurzů, které nabízí Aleph.cz a Scio. Přečíst si ho můžete zde.

12.prosince.2013
Přečtěte si další z naší série článků k přípravě na TSP MU - jak si dobře vybrat kvalitní přípravný kurz.

V první části se dozvíte, na jaké informace a parametry se při výběru kurzu zaměřit, aby splnil vaše očekávání.

5.prosince.2013
Pro všechny, které čekají oba nejrozšířenější testy studijních předpokladů - TSP MU i SCIO testy OSP jsme připravili nový prezenční kurz. Využijeme toho, že některé části obou testů jsou podobné a díky tomu ušetříte peníze i čas.

Podrobné informace najdete zde, můžete se také rovnou přihlásit.

25.listopadu.2013
Chcete zjistit, jak na tom jste s přípravou na TSP? Jakého percentilu byste dosáhli? Jakou strategii zvolit u přijímaček?
Na všechny tyto otázky vám pomohu odpovědět naše NOVÉ srovnávací on-line testy.

Do 10. prosince je můžete mít ÚPLNĚ ZDARMA, stačí, když si objednáte alespoň dva z našich internetových kurzů TSP.

5.listopadu.2013
Máte starší SCIO testy a hodily by se vám k nim percentilové tabulky? Není příliš složité je získat, poradíme vám jak na to.

2.listopadu.2013
Aktualizovali jsme naše internetové kurzy pro novou podobu SCIO testů OSP.
Test OSP i naše kurzy nyní mají čtyři oddíly - verbální, logický, argumentační a kvantitativní. Pro všechny nové oddíly si nyní můžete objednat aktualizované internetové kurzy - zaregistrujte se zde.

20.října.2013
V druhém dílu série článků se zaměříme na to, jakou přípravu na TSP si vybrat, pokud to nezvládnete sami. Možností je několik, která je vhodná právě pro vás vám poradíme v tomto článku.

12.října.2013
Nový seriál článků o přípravě na VŠ a zvláště o přípravě na testy studijních předpokladů Masarykovy univerzity v Brně najdete od dnešního dne na našich stránkách. První díl o tom, jak s přípravou na TSP začít si přečtěte zde.

3.září.2013
S novým školním rokem jsme zahájili přihlašování do PREZENČNÍCH KURZŮ TSP MU s několika bezkonkurenčními bonusy.

Podrobnosti a přihlášky hledejte zde.

24.června.2013
Aktualizované internetové kurzy TSP MU pro přijímačky v příštím roce se nyní připravují. Pokud si kurzy objednáte nyní, dostanete ke stávajícím kurzům aktualizované kurzy zdarma ihned po jejich spuštění. Za jednu cenu tak získáte dvojí přípravné kurzy. Podrobnosti najdete na http://www.aleph.cz/

3.března.2013
V naší nabídce nyní jsou aktualizované internetové kurzy TSP MU k přijímačkám na Masarykovu univerzitu v roce 2013. Najdete v nich podrobně zpracovaný průřez toho, co vás pravděpodobně čeká i v letošních testech studijních předpokladů, součástí jsou i tipy k řešení testu a volbě strategie tak, aby váš výsledek byl co nejlepší.

Pokud se zaregistrujete zde, můžete si vyzkoušet jeden kurz zdarma a když budete spokojeni, objednat si i zbývající kurzy.

7.ledna.2013
Rozhodujete se, jaký internetový kurz si koupit? Podívejte se na srovnání internetových kurzů Aleph.cz a Scio pro scio testy OSP Z a OSP R.

5.listopadu.2012
První termín Národních srovnávacích zkoušek se blíží, takže můžete opět ZDARMA využít pravidelně aktualizovanou on-line sbírku cvičných příkladů z OSP Z i OSP R. Najdete ji na adrese http://nsz.aleph.cz/scio-testy-zdarma.asp.

4.září.2012
S novým školním rokem jsme zahájili přihlašování do prezenčních kurzů.
BEZKONKURENČNÍ NOVINKA: V ceně přípravného kurzu TSP MU jsou nyní internetové kurzy a seminář TSP nanečisto. Podrobnosti a přihlášky hledejte zde.

16.srpna.2012
Přihlašování do bezplatného internetového semináře pro přípravu k přijímačkám na Masarykovu univerzitu v Brně jsme spustili na stránce http://www.ulohy-tsp.cz.

11.července.2012
Nyní připravujeme aktualizované internetové kurzy pro TSP 2013. Do doby jejich spuštění můžete objednávat internetové kurzy připravené pro loňské přijímačky a aktualizaci dostanete zdarma ihned po jejím spuštění. Za jednu cenu tak dostanete dvojí přípravné kurzy.

8.března.2012
Přihlašování na tradiční jednodenní seminář TSP nanečisto se naplno rozbíhá. Pokud si chcete týden před přijímačkami vyzkoušet atmosféru přijímaček a dopilovat strategii, nezapomeňte se přihlásit zde.

1.března.2012
Mini on-line test TSP jsme pro vás připravili na Facebooku. Můžete ho vyzkoušet, když kliknete na odkaz http://apps.facebook.com/aleph_tsp.

21.února.2012
Dnes jsme spustili aktualizovanou verzi kurzů TSP MU pro přijímačky v tomto roce. Seznámíte se v nich i s tím nejnovějším, co vás nejspíš na letošních přijímačkách čeká. Zaregistrujte se zde, dostanete jeden kurz zdarma a můžete si objednat ostatní.

12.ledna.2012
Lednové kurzy TSP MU v Brně povedou autoři internetových kurzů Aleph.cz. Přihlaste se.

14.listopadu.2011
Vypsali jsme nové termíny kurzů TSP v Brně. Studenti našich internetových kurzů se na ně mohou přihlásit se slevou. Podrobnosti najdete zde.

2.listopadu.2011
Spustili jsme novou verzi stránek a zároveň objednávky prezenčních kurzů. V nabídce samozřejmě stále zůstávají i osvědčené internetové kurzy.

1.září.2011
V současné době připravujeme aktualizovanou verzi internetových kurzů TSP MU, kterou dostanete zdarma, pokud si kurz objednáte nyní. Podrobnosti najdete na http://www.aleph.cz/

22.února.2011
Spustili jsme aktualizovanou verzi internetových kurzů pro testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu Brno. Pokud se zaregistrujete, dostanete plnou verzi jednoho kurzu zdarma.

3.února.2011
Na našich stránkách věnovaných přípravě na scio testy najdete nyní zdarma on-line sbírku cvičných úloh.

28.ledna.2011
Stejně jako v předchozích letech, i letos chystáme týden před přijímačkami na Masarykovu univerzitu jednodenní seminář TSP nanečisto. Přihlašovat se můžete na http://www.aleph.cz/tsp-nanecisto.

10.ledna.2011
Aleph.cz spustil nové internetové přípravné kurzy pro testy OSP R, najdete je na http://nsz.aleph.cz. Do neděle 16.1.2011 je můžete získat zdarma.

1.července.2010
V současné době připravujeme aktualizovanou verzi internetových kurzů TSP MU, kterou dostanete zdarma, pokud si kurz objednáte nyní. Podrobnosti najdete na http://www.aleph.cz/

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit