TSP MU + Scio testy OSP - prezenční kurzy

Prezenční přípravné kurzy TSP MU + Scio testy OSP jsou určeny uchazečům, které čekají jak TSP MU, tak i scio testy OSP. Kurz je optimální přípravou pro letošní maturanty, studenty 3. ročníků, kteří se chtějí na přijímačky připravovat dlouhodobě a také pro studenty pomaturitního studia.

Termíny a přihlášky najdete zde.

Co je zahrnuto v ceně kurzu

V ceně kurzu je základní výuka s lektorem v délce 30 vyučovacích hodin.
Navíc ještě následující bonusy:

 • ZDARMA internetové kurzy pro SCIO testy OSP v ceně 480 Kč (více)
 • ZDARMA jeden on-line cvičný test TSP s podrobným vyhodnocením (vč. percentilu) a řešením (více)
 • konzultační den v délce 8 hodin, na kterém si budete moci měsíc před TSP poradit s lektory o problémech, na které během přípravy k přijímačkám narazíte
 • sleva 47 % na kompletní internetový přípravný kurz TSP MU od Aleph.cz, který vám pomůže s domácí přípravou a opakováním před přijímačkami (podrobnosti o internetových kurzech najdete zde)
 • sleva 47 % na seminář TSP nanečisto, na kterém si před přijímačkami vyzkoušíte jak na tom jste v porovnání s ostatními (podrobnosti o TSP nanečisto najdete zde)

Co mi kurz přinese

Testy studijních předpokladů MU a SCIO testy OSP se v poslední době svým obsahem opět zbližují. Tento kurz je proto vhodný pro všechny, které během přijímaček čekají oba tyto testy protože se hlásí na více fakult, z nichž každá používá jiný z těchto dvou testů. Výhodou tohoto kurzu je, že ušetříte čas i peníze oproti situaci, kdy byste se hlásili na dva různé kurzy.

Smyslem testování studijních předpokladů je testování schopností a snahou autorů testu je vytvořit takový test, na který se nelze naučit. Naše zkušenosti ukazují, že připravit se a zlepšit díky tomu svůj výsledek možné je. Na kurzu se seznámíte s jednotlivými typy příkladů a naučíte se je rychle a efektivně řešit. Součástí kurzu je internetový kurz pro SCIO testy a srovnávací test TSP s percentilem. S velkou slevou se můžete zůčastnit semináře TSP nanečisto týden před přijímačkami, kde se dozvíte, jak na tom jste ve srovnání s ostatními.

Čemu se budu na kurzu věnovat

 • analýze testů TSP MU a scio testu OSP a volbě vhodné strategie řešení
 • teoretické přípravě problematických tematických okruhů
 • řešení konkrétních úloh z minulých ročníků TSP a typových úloh, které jsou obsahem scio testu OSP

Kdo kurz povede

Protože vám chceme zaručit maximální kvalitu výuky, povedou kurzy zkušení lektoři, kteří se testy studijních předpokladů dlouhodobě zabývají a připravují internetové kurzy Aleph.cz. Díky tomu máte záruku, že lektory budou skuteční odborníci a nikoli najatí brigádníci, kteří mají s přijímačkovými testy minimální zkušenosti.

Časový rozvrh kurzu

Celkový rozsah kurzu je 40 vyučovacích hodin. Kurzy probíhají jednou týdně ve vybraném dni.
Součástí kurzu je osmihodinový konzultační den.

 • víkendové kurzy - tři po sobě jdoucí týdny, vždy od 10 do 17 hodin se třemi přestávkami

Kurz probíhá tak, abyste byli připraveni na druhý termín NSZ, který se koná 8.2.2014. Jednotlivé lekce: 18.1.2014, 25.1.2014, 1.2.2014, 15.2.2014

Organizace kurzů

 • kapacita kurzu je omezena na nejvýše 26 studentů, aby byl umožněn individuální přístup
 • konkrétní místo konání obdržíte spolu s pozvánkou týden před začátkem kurzu - zpravidla se kurzy konají v centru zvoleného města

Termíny kurzů a objednávky

Kompletní seznam všech prezenčních kurzů.

Nenašli jste vhodný kurz v blízkosti vašeho bydliště? Nevadí!
Zkuste internetové kurzy TSP MU a internetové kurzy pro SCIO testy OSP od Aleph.cz.

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit