Internetové kurzy pro TSP MU a scio testy OSP

Unikátním produktem Aleph.cz jsou internetové kurzy, které nabízíme již devátým rokem. Naše internetové kurzy jsou zaměřeny přímo na jednotlivé subtesty testu studjních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně a na jednotlivé oddíly scio testů OSP. Můžete si je objednat všechny najednou i po jednom.

Vyzkoušejte si internetový kurz ZDARMA! Stačí, když se zaregistrujete na této stránce a ihned získáte plnou verzi jednoho z našich internetových kurzů.

Jednotlivým testům jsou věnovány samostatné stránky. Podle toho, o jaké internetové kurzy máte zájem, si vyberte z následujících možností:

Kurzy TSP MU

V nabídce kurzů k testům studijních předpokladů najdete osm internetových kurzů pro kompletní přípravu k přijímačkám na Masarykovu univerzitu za příznivou cenu.

Cena jednoho kurzu je 120 Kč
Kompletní příprava k TSP stojí 480 Kč

V rámci akční nabídky totiž získáte při koupi čtvrtého kurzu všechny zbývající kurzy zdarma.

Přejít na internetové kurzy: přejít

Kurzy ke scio testům

Nabídka internetových kurzů pro scio testy OSP pokrývá požadavky testu OSP, pro každý oddíl těchto testů u nás najdete samostatný kurz.

Cena jednoho kurzu je 120 Kč.
Kompletní příprava na OSP stojí 480 Kč

Každý kurz je ukončen originálním testem s podrobným vyhodnocením. Po jeho absolvování je zobrazen dosažený percentil

Přejít na internetové kurzy: přejít

 

Přečtěte si 7 důvodů, proč se připravovat s internetovými kurzy Aleph.cz

Internetové kurzy jsou pravidelně aktualizovány tak, aby co nejlépe pokrývaly požadavky testů, které se postupně obměňují. Obrovskou výhodou internetových kurzů oproti knize díky tomu je nejenom jejich interaktivita, ale také to, že vždy získáte aktuální verzi. Zatímco dva roky stará kniha je beznadějně zastaralá, internetový kurz je vždy nový

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit