Představujeme naše lektory

Když jsme před dvěma lety na četné žádosti našich studentů vypsali první prezenční kurzy TSP, rozhodli jsme se, že budou v kurzech vyučovat lektoři, kteří se o TSP dlouhodobě zajímají a jsou autory internetových kurzů Aleph.cz

Pavel Fical

Vystudoval magisterský obor učitelství matematiky a výpočetní techniky pro SŠ na Masarykově univerzitě. TSP se věnuje od roku 2006, vytváří ukázkové úlohy, je jedním z autorů internetových kurzů Aleph.cz, zodpovídá zejména za kurzy symbolického a numerického myšlení.

Od roku 2007 také pravidelně vyučuje v prezenčních kurzech TSP, spolupracoval s agenturou kurzy Fido a se společností Scio. Kromě toho vytváří ukázkové testy studijních předpokladů a je spoluorganizátorem TSP nanečisto.

kontakt: info@aleph.cz

Jan Fical

Vystudoval v magisterském studijním programu Učitelství matematiky a výpočetní techniky pro SŠ na Fakultě informatiky MU. Na Právnické fakultě téže univerzity následně absolvoval v magisterském programu obor Právo a právní věda.

Je jedním ze zakladatelů agentury Aleph.cz, kde se věnuje především subtestům úsudků, analytického myšlení a kritického myšlení. Od roku 2007 pravidelně vyučuje v prezenčních kurzech TSP. Spolupracoval společností Scio na koncepci nových testů OSP, po několik let byl také členem nezávisle námitkové komise, která projednává námitky účastníků Národních srovnávacích zkoušek společnosti Scio.

Vytváří úlohy ukázkových testů studijních předpokladů pro vysokoškolské přílohy některých českých periodik (např. MFDnes), spoluorganizuje TSP nanečisto.

kontakt: info@aleph.cz

Marek Haičman

Vystudoval bakalářský obor Matematika se zaměřením na vzdělávání, informatika. Kurzy TSP učí od roku 2008, spolupracoval se společností Scio, pro kterou vytvářel testové úlohy OSP, vyučoval v agentuře kurzy Fido.

Je spoluautorem internetových kurzů Aleph.cz, věnuje se zejména prostové představivosti a analytickému myšlení, podílí se na organizaci TSP nanečisto.

kontakt: dahaic@gmail.com

Martin Víta

Na Matematicko-fyzikální fakultě absolvoval bakalářský studijní obor Matematika a ekonomie, následně vystudoval magisterský obor Diskrétní modely a algoritmy (v diplomové práci se zabýval logikou). Nyní je doktorandem na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně.

Je zakladatelem agentury kurzy Fido. Pro společnost Scio pracoval na koncepci nových testů OSP, vytvářel testové úlohy pro OSP, oponoval ostré přijímačkové testy OSP, školil lektory prezenčních kurzů. Vyučuje v prezenčních kurzech OSP

kontakt: info@kurzy-fido.cz

Podívejte se na nabídku našich prezenčních kurzů TSP.
Pokud se chcete dozvědět více o našich lektorech, přejděte na stránku o nás.

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit