Přípravné materiály zdarma

Na této stránce najdete seznam toho, co můžete u Aleph.cz získat k přípravě na testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu a scio testy OSP bezplatně.

  • Při registraci získáte zdarma plnou verzi jednoho internetového kurzu na vyzkoušení.
  • Zároveň při registraci získáte dva on-line cvičné testy k přípravě na TSP MU.

Zaregistrovat se můžete zde, materiály zdarma (internetový kurz a dva on-line testy) pak najdete po přihlášení ve svém profilu.

Při přípravě na scio testy OSP Z nebo OSP R si s Aleph.cz dokonce můžete i nějaké peníze vydělat. Mezi nejlepší způsoby přípravy totiž patří naučit se myslet tak, jak myslí autoři testových úloh Snadněji a hlavně rychleji pak poznáte, jak jsou jednotlivé nabízené možnosti tvořeny a která asi bude ta správná a proč.
Pokud si chcete tvorbu testových úloh vyzkoušet, najdete podrobné informace na této stránce.
  • V rámci akční nabídky získáte zdarma po koupi čtvrtého internetového kurzu zbývající kurzy z příslušné nabídky kurzů TSP MU nebo kurzů k přípravě na scio testy OSP.
  • Několik cvičných přípravných testů z naší produkce si můžete vyzkoušet na Facebooku.
  • Pořádáme také bezplatný internetový seminář k přípravě na Testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu. Přihlásit se můžete na adrese http://www.ulohy-tsp.cz

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit