4 důvody, proč si vybrat přípravný kurz TSP od Aleph.cz

Nebojte se, nebudeme vás unavovat obvyklými banálními reklamními frázemi typu špičkoví lektoři, tisíce spokojených studentů, příznivá cena, tištěné materiály v ceně a podobně. To všechno považujeme za samozřejmosti, o kterých není potřeba psát.

Místo toho se podívejte na 4 věci, v nichž jsme opravdu jiní:

1|

Jednou z hlavních zásad naší činnosti je, že se snažíme všem studentům nabídnout stejně vysokou kvalitu.

Abychom ji mohli zajistit, probíhají naše kurzy pouze v Brně. V jiných městech bychom museli zaměstnávat externí lektory a bylo by velmi problematické uhlídat, aby o TSP opravdu věděli skoro všechno, zároveň je bavilo učit a uměli to. V Brně, kde je naše centrum, to zajistit dokážeme.

2|

Děláme jen to co umíme a čemu rozumíme, specializujeme se pouze na přípravu k testování studijních předpokladů.

Proto u nás najdete nejširší nabídku možností jak se na TSP úspěšně připravit (prezenční kurzy, internetové kurzy, TSP nanečisto, on-line testy s podrobným vyhodnocením). S většinou těchto možností jsme přišli jako první a některé přímo vymysleli.

Nejsme a nechceme být největší agenturou, poskytující přípravu k přijímačkám na VŠ, kde se příprava na TSP bude nenápadně krčit mezi jazykovými kurzy, protože kdybychom to tak dělali, nutně by to znamenalo „průmyslový přístup“ k výrobě kurzů podle principu – když se prodá kurz vyšívání, budeme nabízet kurz vyšívání. My vyšívání nerozumíme a jazykové kurzy rádi přenecháme jazykovým školám. V počtu studentů připravujících se na TSP ale patříme mezi největší agentury.

3|

U nás si můžete přípravný kurz nakonfigurovat podle vašich představ.

Naše nabídka je širší než jenom samotný prezenční kurz a jednotlivé možnosti se mohou dobře doplňovat. Proto při koupi prezenčního kurzu získáte internetový kurz ZDARMA a ostatní produkty si můžete při koupi prezenčního kurzu doobjednat i s více než 50% slevou. Internetový kurz tak doplní možnost důkladnějšího studia částí, kterým se chcete věnovat podrobněji, než se stihlo na kurzu. Na TSP nanečisto si zase můžete před přijímačkami vyzkoušet jak na tom jste a co ještě zbývá dohnat.

4|

K našim kurzům můžete získat se slevou bonusy v podobě on-line testů s velmi podrobným percentilovým vyhodnocením a postupem řešení.

Díky tomu si můžete třeba ještě před kurzem sami doma vyzkoušet jak na tom jste ve srovnání s ostatními nejen celkově, ale i v jednotlivých subtestech. Dalším bonusem je konzultační den v měsíci před TSP, na němž můžete s lektory individuálně probrat ty části, které vám nejsou jasné, anebo se jenom podívat na úlohy, se kterými si nevíte rady.

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit