7 důvodů, proč se na TSP MU a scio testy připravit s internetovými kurzy Aleph.cz

Hlásíte se na vysokou školu a čekají vás Testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně nebo budete psát scio testy OSP?
Pokud ano, přečtěte si, jaké jsou výhody internetových on-line kurzů Aleph.cz a jak vám mohou pomoci.
 1. Kurzy Aleph.cz jsou zaměřeny přímo na konkrétní test. Aleph.cz se zabývá výhradně testy studijních předpokladů, což nám umožňuje pečlivě sledovat a analyzovat požadavky k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu a obsah scio testů OSP. Na rozdíl od ostatních agentur nemáme univerzální kurzy na všechny přijímačky, ale naše kurzy vás mohou díky přesnému zaměření připravit lépe.
 2. Kurzy každoročně aktualizujeme pro nové přijímačky. Testy studijních předpokladů na Masarykově univerzitě se každý rok trochu mění a také scio testy doznávají určitých změn. Snažíme se sledovat směr vývoje a tomu kurzy vždy přizpůsobujeme.
 3. Naše kurzy poskytují ucelený text k výuce, obsahem srovnatelný s knihou. Nehledejte u nás pouhý seznam testových otázek k vyřešení bez jakéhokoli komentáře. Poradíme vám, jak úlohy řešit, upozorníme na úskalí příkladů a kromě toho v kurzech najdete i další tipy k přijímačkám.
 4. Interaktivní forma podporuje soustředění a pomáhá udržet pozornost při studiu. Na přednášce v posluchárně nebo nad knihou se vám může stát, že usnete. S našimi kurzy se vám to nestane.
 5. Ušetříte čas, protože můžete studovat z domu, když máte zrovna volnou chvíli a chuť. Kvůli přípravnému kurzu nemusíte nikam cestovat, navíc studujete tehdy, kdy se to hodí vám a ne tehdy, kdy může učitel.
 6. Nechceme nabízet zajíce v pytli, proto má každý možnost vyzkoušet si, jestli mu kurzy Aleph.cz vyhovují. Na zkoušku nedáváme žádnou demoverzi, ale hned po registraci najdete ve svém účtu spuštěnu plnou verzi jednoho z našich kurzů.
 7. Ušetříte peníze, protože kurzy Aleph.cz nabízíme za velmi příznivé ceny. Našim prvotním cílem je spokojenost studentů a nikoli zisk, proto také:
  • jeden kurz na zkoušku dostanete zdarma - zjistíte, jestli vám internetové kurzy vyhovují a má pro vás smysl je kupovat
  • můžete si vybrat jenom takový kurz, který potřebujete - nenutíme vás kupovat přípravu jako celek a utrácet zbytečně peníze za kurzy, které nechcete
  • každý rok po přijímačkách žádáme studenty našich kurzů o vyplnění ankety - díky ní víme, co se v kurzech líbilo a co máme ještě zlepšit

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit