TSP MU - prezenční kurzy

Prezenční kurzy TSP MU jsou určeny uchazečům o studium na Masarykově univerzitě v Brně, s výjimkou uchazečů o studium na Lékařské fakultě a Fakultě sociálních studií.
Kurz je ideální pro letošní maturanty, studenty 3. ročníků, kteří se chtějí na přijímačky připravovat dlouhodobě a také pro studenty pomaturitního studia.

Upozornění: Prezenční kurzy Aleph.cz jsou připraveny na novou podobu TSP s úlohami v cizím jazyce a bez symbolického myšlení.

Termíny a přihlášky najdete zde.

Co mi kurz přinese

I když smyslem testování studijních předpokladů je testování schopností a snahou tvůrců je vytvořit takový test, na který se nelze naučit, naše zkušenosti ukazují, že připravit se a zlepšit díky tomu svůj výsledek možné je. Na kurzu se seznámíte s jednotlivými typy příkladů a naučíte se je rychle a efektivně řešit. Kurz je zakončen seminářem TSP nanečisto, který proběhne týden před přijímačkami a kde se dozvíte, jak na tom jste ve srovnání s ostatními.

Čemu se budu na kurzu věnovat

 • analýze TSP a volbě vhodné strategie řešení TSP
 • teoretické přípravě problematických tematických okruhů
 • řešení konkrétních úloh z minulých ročníků TSP (numerické myšlení, analytické myšlení a úsudky, symbolické myšlení, prostorová představivost, verbální myšlení, kritické myšlení, kulturní přehled)

Co je zahrnuto v ceně kurzu

V ceně kurzu je základní výuka s lektorem v délce 24 vyučovacích hodin a tištěné materiály ke kurzu.
Navíc ještě následující bonusy:

 • zdarma kompletní internetový přípravný kurz Aleph.cz, který vám pomůže s domácí přípravou a opakováním před přijímačkami (podrobnosti o internetových kurzech najdete zde)
 • konzultační den, na kterém si budete moci měsíc před přijímačkami poradit s lektory o problémech, na které během přípravy k přijímačkám narazíte
 • sleva až 58 % na seminář TSP nanečisto, na kterém si před přijímačkami vyzkoušíte jak na tom jste v porovnání s ostatními (podrobnosti o TSP nanečisto najdete zde)
 • sleva až 58 % na sadu dvou cvičných testů TSP s podrobným vyhodnocením (vč. percentilu) a řešením (podrobné informace)

Kdo kurz povede

Protože vám chceme zaručit maximální kvalitu výuky, povedou kurzy zkušení lektoři, kteří se testy studijních předpokladů dlouhodobě zabývají a připravují internetové kurzy Aleph.cz. Díky tomu máte záruku, že lektory budou skuteční odborníci a nikoli najatí brigádníci, kteří mají s přijímačkovými testy minimální zkušenosti.

Časový rozvrh kurzu

Celkový rozsah kurzu je 32 vyučovacích hodin. Kurzy probíhají jednou týdně ve vybraném dni.
Součástí kurzu jsou internetové kurzy Aleph.cz a osmihodinový konzultační den.

 • víkendové kurzy - tři po sobě jdoucí týdny, vždy od 10 do 17 hodin se třemi přestávkami
 • kurzy ve všední den - šest po sobě jdoucích týdnů, vždy od 16 do 19:10 hodin s jednou přestávkou

Kurzy neprobíhají během prázdnin a ve dnech státních svátků.

Organizace kurzů

 • kapacita podzimních kurzů je omezena na nejvýše 26 studentů, aby byl umožněn individuální přístup
 • konkrétní místo konání obdržíte spolu s pozvánkou týden před začátkem kurzu - zpravidla se kurzy konají v centru zvoleného města

Termíny kurzů a objednávky

Kompletní seznam všech prezenčních kurzů.

Nenašli jste vhodný kurz v blízkosti vašeho bydliště? Nevadí!
Zkuste internetové kurzy TSP MU od Aleph.cz.

 

Další nabídka

TSP ÚLOHY - SEMINÁŘ ZDARMA

Bezplatný internetový seminář pro přípravu
k Testům studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně najdete na www.tsp-ulohy.cz .

O PŘIJÍMAČKÁCH A SCIO TESTECH

Potřebujete s něčím poradit, na něco se zeptat?
Sháníte použité scio testy nebo jen výsledky?
Zkuste diskuzní fórum www.prijimacky-nsz.cz.

31.ledna 2022

Po loňských on-line přijímačkách plánuje Masarykova univerzita letos opět přijímačky s osobní účastí uchazečů, pokud to epidemiologická situace dovolí. TSP tak bude opět v plné verzi - 60 otázek v 6 subtestech na 100 minut.

30.ledna 2017

Po dvou letech čeká TSP MU opět změna, myslete na to při přípravě podle starších testů. Změn nění tolik jako před dvěma lety, ale něco bude letos přece jenom trochu jinak - podrobnosti najdete v tomto článku.

Archiv aktualit