Příprava na testy studijních předpokladů - Masarykova univerzita Brno

Masarykova univerzita - TSP 2014

K přijímacím zkouškám na rok 2014 připravujeme aktualizované přípravné kurzy na test studijních předpokladů. Dokud nebudou spuštěny, můžete stále objednávat kurzy, které byly připraveny pro letošní přijímačky.

Pokud si v období od 26. června 2013 objednáte on-line přípravné kurzy, dostanete automaticky zdarma nové kurzy ihned, jakmile budou spuštěny a budete v nich moci neomezeně studovat celý příští školní rok. Máte tak možnost vyzkoušet dvojí přípravné kurzy za jednu cenu.

Jestliže se zaregistrujete na této stránce, dostanete na vyzkoušení, jak to funguje zdarma jeden z našich kurzů. Kromě toho můžete po registraci vyzkoušet zdarma dva on-line testy.

Jako první vysoká škola v České republice zavedla Masarykova univerzita v Brně jednotné přijímací zkoušky, společné pro většinu fakult, tzv. testy studijních předpokladů (TSP). Jsou to zvláštní testy, které se od běžných přijímacích zkoušek liší tím, že netestují znalosti (nebo jen velmi málo), ale schopnosti studenta v různých oblastech. Masarykova univerzita Brno nyní používá testy studijních předpokladů na sedmi z devíti fakult, přitom Právnická fakulta a Fakulta informatiky nemají už žádné další zkoušky a úspěch v testu studijních předpokladů je jediným kritériem pro přijetí.

Na Ekonomicko-správní fakultě je u některých oborů navíc pouze zkouška z jazyka, u ostatních je také jediným kritériem úspěch v TSP.


Přečtěte si: 7 důvodů, proč se na TSP MU připravovat s internetovými kurzy Aleph.cz


On-line příprava na testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu

Test studijních předpokladů

Nabídka internetových kurzů k přijímačkám na Masarykovu univerzitu zahrnuje všechny subtesty, ze kterých se test studijních předpokladů skládá:
verbální myšlení
symbolické myšlení
analytické myšlení
numerické myšlení
kritické myšlení
prostorová představivost
úsudky
kulturní přehled
Cena kurzu je 120 Kč.
Akční nabídka: Při uhrazení čtyř kurzů dostanete zbylé zdarma.

Abychom vám pomohli přijímačky úspěšně zvládnout, připravil tým našich lektorů on-line kurzy, které jsou přístupné prostřednictvím sítě internet v podstatě odkudkoli na světě. Mohou je tak využít uchazeči jak z České republiky, tak i ze Slovenska, vhodné jsou i pro ty, kteří jsou delší dobu před přijímačkami v zahraničí.

Jednotlivé lekce přípravných kurzů jsou dostupné on-line přes internet prostřednictvím e-learningových kurzů. Nejste však odkázáni pouze na samostudium, v nesnázích můžete využít pomoci nebo rady zkušeného lektora.
O tom, jak on-line příprava funguje, se dozvíte podrobněji zde.


Prezenční přípravné kurzy - Masarykova univerzita

Těm, kteří se chtějí na testy studijních předpokladů připravovat také prezenční formou doporučujeme agenturu kurzy-fido.cz. Kromě přípravy na Testy studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu v Brně má v nabídce také přípravný kurz na test obecných studijních předpokladů společnosti SCIO (s certifikátem kvality přímo od této společnosti) a několik dalších kurzů, vždy pro maximálně 15 studentů.