Verbální myšlení - podrobné informace o kurzu

Subtest verbálního myšlení bývá považován za ten jednodušší. Po prověřených tématech jako je hledání synonym, antonym, analogií ve vztazích mezi slovy a doplňování do vět se ale v dalších letech objevily úplně nové typy úloh, které vychází z lingvistiky, a které tento subtest nejen oživily, ale také ztížily. V loňských přijímačkách však došlo ke změně a do testu se jednak vrátily staré osvědčené úlohy a také se objevily nové, které se výrazně podobají úlohám ve státní maturitě.

Kurz verbálního myšlení obsahuje komentovaná řešení většiny typů úloh, které se až do roku 2013 v testech studijních předpokladů objevily. Tato řešení jsou doplněna radami, doporučeními a tipy autorů, kteří mají s testy studijních předpokladů mnoho zkušeností z výuky, zabývají se jimi systematicky od jejich počátku v roce 2003 a sledují pečlivě jejich vývoj.


jak objednat    

Obsah kurzu

  • 96 řešených úloh, rozdělených systematicky do 7 kapitol
  • Ke všem příkladům jsou uvedeny podrobné komentáře
  • Nechybí tipy, rady a doporučení autorů, kteří se testy studijních předpokladů systematicky zabývají od jejich počátku.
  • Vstupní test s 10 otázkami
  • Závěrečný test s 10 otázkami
Přibližná doba studia: 4-6 hodin (studovat můžete samozřejmě po částech, není nutné projít celý kurz najednou)

Cena

  • Cena za kurz je 120 Kč
  • Akční nabídka - při uhrazení čtyř kurzů dostanete všechny zbývající zdarma.

Dostupnost

Všechny kurzy, zpřístupněné na základě objednávky, budou přístupné do 15. září 2015. I po prostudování kurzu se k němu tedy ještě můžete vrátit a všechno si zopakovat. Počet vašich přístupů není nijak omezen, vstup do kurzu je však licenčními podmínkami limitován vždy pouze na jednoho studenta.

(Pro přijímačky v roce 2015 aktualizováno 3.6.2014)

platba na účet a info k objednávce    

zpět na seznam kurzů