7 důvodů, proč se na TSP MU připravit s internetovými kurzy Aleph.cz

Hlásíte se na Masarykovu univerzitu v Brně a budete psát test studijních předpokladů? Pokud ano, přečtěte si, jaké jsou výhody on-line kurzů Aleph.cz a jak vám mohou pomoci.

 1. Kurzy Aleph.cz jsou zaměřeny přímo na TSP MU. Aleph.cz se zabývá výhradně testy studijních předpokladů, což nám umožňuje pečlivě sledovat a analyzovat požadavky k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Na rozdíl od ostatních agentur nemáme univerzální kurzy na všechny přijímačky, ale naše kurzy vás mohou díky úzkému zaměření k přijímačkám na Masarykovu univerzitu připravit lépe.

 2. Kurzy každoročně aktualizujeme pro nové přijímačky. Testy studijních předpokladů na Masarykově univerzitě se každý rok trochu mění. Snažíme se sledovat směr vývoje a tomu kurzy vždy přizpůsobujeme.

 3. Naše kurzy poskytují ucelený text k výuce, obsahem srovnatelný s knihou. Nehledejte u nás pouhý seznam testových otázek k vyřešení bez jakéhokoli komentáře. Poradíme vám, jak úlohy řešit, upozorníme na úskalí příkladů a kromě toho v kurzech najdete i další tipy k přijímačkám.

 4. Interaktivní forma podporuje soustředění a pomáhá udržet pozornost při studiu. Na přednášce v posluchárně nebo nad knihou se vám může stát, že usnete. S našimi kurzy se vám to nestane.

 5. Ušetříte čas, protože můžete studovat z domu, když máte zrovna volnou chvíli a chuť. Kvůli přípravnému kurzu nemusíte nikam cestovat, navíc studujete tehdy, kdy se to hodí vám a ne tehdy, kdy může učitel.

 6. Nechceme nabízet zajíce v pytli, proto má každý možnost vyzkoušet si, jestli mu kurzy Aleph.cz vyhovují. Nedostanete žádnou demoverzi, ale hned po registraci najdete ve svém účtu spuštěnu plnou verzi jednoho z našich osmi kurzů.

 7. Ušetříte peníze, protože kurzy Aleph.cz nabízíme za velmi příznivé ceny. Našim prvotním cílem je spokojenost studentů a nikoli zisk, proto také:

  • jeden kurz na zkoušku dostanete zdarma - zjistíte, jestli vám internetové kurzy vyhovují a má pro vás smysl je kupovat
  • můžete si vybrat jenom kurz, který potřebujete - nenutíme vás kupovat přípravu jako celek a utrácet zbytečně peníze za kurzy, které nechcete
  • každý rok po přijímačkách žádáme studenty našich kurzů o vyplnění ankety - díky ní víme, co se v kurzech líbilo a co máme ještě zlepšit

Hlavní stránka